wtorek, 30 lipca 2013

Give your name to Freedom

Będąc na urlopie, czujemy się wolni. Przynajmniej przez te dwa tygodnie. Bez presji czasu, odpowiedzialności, złości na poranne wstawanie. Czas niezmiennie mija, oczywiście o wiele szybciej na urlopie, niż w pracy ;) Poniedziałek, w takim czasie jak ten, nabiera nowego, LEPSZEGO znaczenia. Niestety, ale to już ostatni. Staram się nawet nie myśleć o tym, co będzie jak wrócę do pracy, po tak długiej przerwie (najdłuższa w mojej karierze ! ). Póki co, trzeba cieszyć się tym, co jest! ;) Mam kilka nowych postanowień, niczym po przerwie noworocznej! :P Nie będę ich zdradzać, gdyż nic z tego nie wyjdzie. Warto czasami sobie wszystko w głowie poukładać i przygotować parę nowych "założeń". Do tej pory, wbrew pozorom, miałam na to dość mało czasu, gdyż ciągle wokół mnie coś się dzieje - co oczywiście bardzo mi się podoba. Oprócz wypoczynku, chciałam ten czas również dobrze wykorzystać!


    


spódniczka - bershka  /  top - reserved  / bransoletki  - sinsay  / kolczyki  -  allegro / sandały - Buty na czasie (Pasaż Łódzki)

Give your name to Freedom - MODNAPOLKA.pl


Dziś, jak widzicie, dość obszerna dawka zdjęć. Koleżanka, która mi pomaga tworzyć blog, robi większość zdjęć (czasami jest to mój brat czy siostra) - ze spotkania na spotkanie, coraz bardziej się rozwija - przynajmniej takie jest moje wrażenie i bardzo ją za to cenię! (jej blog www.chicacatalina.blogspot.com ). Chociaż przyznam nieskromnie, że i ja lepiej się czuję przed obiektywem, chociaż chciałabym przejść kiedyś jakiś profesjonalny kurs ;)

Życzę Wam również jakiegoś wolnego czasu, wygospodarowanego pomiędzy pracą czy dwutygodniowego urlopu. Teraz kiedy sama go doświadczyłam, stwierdzam, że to jest zdecydowanie człowiekowi potrzebne, a ja zwlekałam prawie 4 lata :D


Chilllllllll (Niech ta chwila trwa, niech ona dzieje, dzieje się... ;) )


Tytuł nieco przewrotny, jeśli chodzi o post. Zapraszam do obejrzenia źródła. Nie trzeba komentować: 
\


9 komentarzy:

 1. tylko więcej się uśmiechaj, Kasiu. i niepotrzebny Ci będzie kurs. ;)
  naturalnie piękna i w dodatku znakomicie ubrana!

  OdpowiedzUsuń
 2. Aww, such an amazing look, hun ^__^

  Many kisses,

  Nicole

  www.nicoleta.me

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi się spódnica ;) u mnie nowy

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładna spódniczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. spódniczka super ;)
  littleconfusionblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia! świetna stylizacja!:D

  OdpowiedzUsuń