poniedziałek, 14 marca 2016

13.03

połącz niebo, ziemię, korzeń i koronę

Niektórzy kochają psy i koty, ja kocham drzewa. Kocham ich zapach, wygląd, miejsce w którym żyją, tę ciszę. Las to taki azyl, rozgryziesz tam każdy problem, uczcisz każdy sukces - najlepsze miejsce na ziemi. Każdy powinien takie mieć i wierzę, że tak jest. To naprawdę zdrowe :) Warto od czasu do czasu oczyścić własną aurę, głowę, życie - takie małe odświeżenie, restart - jak kto woli. Nie powiem, że minimalnie lepszym miejscem byłby las na Galapagos, ale warto kochać wszystko co "nasze". W końcu Mazury lepsze niż Amazonia, a Bieszczady lepsze niż jakieś Kilimandżaro :>  
Dziś nie byłam sama. Towarzyszyła mi siostra, która czasami mnie nawet rozumie :))) Niekiedy jednak mamy tak odmienne zdania, że wolimy niektóre tematy po prostu przemilczeć. Po pierwsze milczeć trzeba umieć. Po drugie, przeczytałam gdzieś, że "milczenie to słowa, które są najczęściej błędnie interpretowane". Pod pierwszym podpisuję się rękami i nogami. Kiedy potrafisz z kimś milczeć, możesz czuć się swobodnie i wyrazić o wiele więcej. To dość niesamowite. Co do drugiego - tak, większość ludzi żyje w przekonaniu, że trzeba mówić. Mówić, mówić, mówić - cokolwiek. No właśnie - cokolwiek ;)
mam na sobie: coat - CDA / slip on - Mango / bag New Look
My head is in the forests.

5 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądasz :)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowny płaszcz! i bardzo ładne zdjęcia:)
  zapraszam w wolnym czasie:)!
  www.mesmerizefashion.eu

  OdpowiedzUsuń
 3. Płaszcz jest świetny:) + uwielbiam zdjęcia w lesie. Zawsze mam wrażenie, że każdy las wygląda tak samo, a to tylko złudzenie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny klimat zdjęć i ładne kolory :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń