wtorek, 1 marca 2016

2.03

Dzień dobry, wieczór i cześć!
Po niemałych przejściach i przygodach wracam do Was z całkiem nowymi zdjęciami oraz tekstem. Przerwa była długa, ale niestety niezależna ode mnie ;) Całe szczęście już przełączam się na online i mam nadzieję, że wybaczycie trochę spamu, przynajmniej na Facebooku ;) Wiem wiem, to smutny znak czasów. Lepiej być real, ale to "tylko" bądź "aż" - blog. Internet to jego jedyne środowisko.
Dziś część wizualna wpisu dzięki zaprzyjaźnionemu fotografowi - Damian Mierzyński Photography - zachęcam do odwiedzenia strony. Fotografię bardzo lubię, choć stawiam w niej pierwsze kroki. Zarówno jako fotograf, jak i modelka - pomimo tego, że mogłoby się wydawać, że z racji bloga przed obiektywem czuję się zupełnie naturalnie - nie jest to prawdą. Zawsze się stresuję, robię głupie miny i jestem niesamowicie krytyczna wobec swojego wizerunku na blogu ;) Powiecie, że udaję tap, że gwiazdorzę - ale nie zjem snikersa, ćwiczę Chodakowską. A tak serio, to lubię to - mimo wszystko. To dobre ćwiczenie na przełamywanie własnych barier, kształtowania siebie i łatwiej jest dostrzec to, co chce się w sobie zmienić. A moja lista jest spora (I'm a woman!). 

Zmiany są dobre, choć ludzie się ich boją. Sama tak reaguję. Zazwyczaj, mimo wszystko, to pozytywny strach. Odczucie, które nakręca nas na więcej, motywuje. To bodziec, który  pozwala ruszyć z miejsca, pcha nas wyżej. Pozorna, lekka zmiana w najbliższym otoczeniu może zmienić w naszym życiu więcej niż sądzimy. Niekiedy wystarczy zmiana wystroju mieszkania, zmiana fryzury a czasami zmiana pracy czy ludzi, którymi się otaczamy. To ostatnie jest naprawdę ogromnie ważne. Powiedziałabym, że od tego uzależnione jest całe nasze szczęście, to jaka czeka nas przyszłość. Istotne, by otaczać się ludźmi, którzy myślą podobnie, mają szczere zamiary i czujesz się przy nich po prostu swobodnie. Jest szczerość zachowań, wsparcie. Znajomi, którzy nie potrzebują wyjaśnień, kiedy wyciągasz ich na piwo o północy. Cieszą się i martwią razem z Tobą. Spotkają się z Tobą z powodem i bez powodu - są i potrafią rozśmieszyć Cię do łez :)
 Bardzo trudno ich znaleźć, szczególnie w czasach przepełnionych materializmem i wirtualnością. Ale można, naprawdę można ;) 
Więc z kim Ty dziś rozmawiałaś?! (~łeś) :D
mam na sobie: Shirt, jeans - Zara; bag Mohito

14 komentarzy:

 1. <3 Katarzyna ! Cód miód ! < wyjdźmy kiedyś na piwo o północy> :*
  ~Mulka

  OdpowiedzUsuń
 2. Really beautiful pictures, i love the style of this!
  Have a nice day, xx

  Guiltyparisian

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham wszystko co khaki ostatnio, super koszula :)

  doundone.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Perspektywa zmiam, zwłaszcza tych gruntownych, wywracających życie o 360 stopni, czasem przeraża, zwłaszcza na początku, ale kiedy człowiek już się oswoi z myslą i nową sytuacją lub otoczeniem, to zaczyna też dostrzegać nowe perspektywy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wyglądasz;)
  pozdrawiam cieplutko :))
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie wyglądasz, a zdjęcia są rewelacyjne ;)
  Kolor koszuli mnie oczarował ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia ! Koszula w świetnym kolorze, sama mam podobną :)

  Zapraszam do mnie :
  http://paastyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń