sobota, 11 czerwca 2016

11.06 //Khaki//

Coraz bardziej korci mnie, żeby zainwestować w nowy obiektyw ;) Cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Myślę, że to będzie kolejny "cel" mojego konta oszczędnościowego :D -  jeśli tylko macie swoje typy, możecie zostawić je w komentarzu.
Bardzo lubię prowadzić blog (ostatnio jeszcze bardziej ;)), ale wymaga on naprawdę sporo wkładu pracy, serca i czasu, choć być może wydaje się banalny ;) Jeśli chodzi o systematyczność, niekiedy ciężko pogodzić ją z innymi obowiązkami. Staram się prowadzić stronę jak najlepiej - pomimo ciągłego uczucia, że mogłoby być lepiej i lepiej - ale to chyba dobrze? Inaczej nie byłoby motywacji. Do tego uwielbiam malować, nadal uczę się rysować i kocham nowe pomysły na ilustracje. To studnia bez dna - kolory się nie mają granic, a ja nie chcę przestać próbować. Kilka moich prac znajdziecie na moim Facebooku - jeśli kogoś to zainteresuje :)
Wciąż szukam siebie - próbuję, zmieniam, wracam do tego co było, testuję. Niezliczona lista prób i błędów, do niektórych wpisów wracam chętnie, do innych mniej. Jak dobrze prowadzić blog? Trzeba to robić, robić i jeszcze raz robić :) Bardzo mocno polecam filmik Krzyśka Gonciarza, który  przedstawia najlepiej to, o czym mówię - >LINK< - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, co do sensu tego co lubisz robić, a być może nie do końca ci jeszcze wychodzi - musisz to koniecznie obejrzeć :)
"Na pewno dużo razy ci nie wyjdzie, tylko to nie ma znaczenia" ;)

clothes: top New Yorker / trousers H&M / bag Stradivarius / jacket Lee

Co do ciuchów... Nic nie poradzę, że lubię takie pantalony :D I zdecydowanie uważam, że mogą być kobiece :) Tonacja standardowa, stylistyka wygodna, pomysł prosty - keep it simple :)


14 komentarzy: