poniedziałek, 14 listopada 2016

14.11 // Łódź Tattoo Konwent 2016 - 26/27.11.2016 - pierwsza edycja w Łodzi

Dziś przede wszystkim chciałabym Was zaprosić na najbliższy event, który odbędzie się w Łodzi w dniach 26-27 listopada w Hali Expo. Wydarzenie dotyczy głównie tatuażu, ale znajdziecie tam również strefę mody i designu, która osobiście interesuje mnie najbardziej :) Dlaczego powinnaś/powinieneś iść? Dlatego, że: będzie tam ok 200 tatuażystów, czynnie działających :), możesz wygrać konkurs, posłuchać muzyki i zainspirować się, tudzież zaopatrzyć w strefie mody :) A goście będą znakomici! Między innymi: Mr. Gugu & Miss Go, Czarny, Odio Tees i wiele, wiele innych :)
Nie mam jeszcze tatuażu, ale bardzo chciałabym mieć :> Wnioski nasuwają się same :D Na początek niezbyt duży, subtelny. Najbardziej lubię te geometryczne i bardzo proste. Myślę więc, że jeśli w końcu zdecyduję się na miejsce i wzór, a okoliczności będą sprzyjające - uczynię ten krok, który cały czas tkwi na mojej liście ;) Link do wydarzenia: Łódź Tattoo Konwent Łódź 26/27.11.2016. Zapraszam!

Druga sprawa, o której należy dziś wspomnieć - tym bardziej, jeśli ktoś kojarzy ile piszę tu o inspiracjach oraz fakt, że sama maluję (próbuję :P) - to miejsce dzisiejszych zdjęć. Książki, sztuka i muzyka - chyba tak podsumowałabym ten klimat :) Na pewno nie można odmówić pomysłowości, oryginalności i szaleństwa, jeśli chodzi o urządzenie lokalu. Wszystko to, połączone z niesamowitym wyczuciem odnalezienia "użytkowości" w przedmiotach z duszą, często zapomnianych i pozostawionych w kącie, na poczet nowych, zwyczajnych, "taśmowych"... hm, nijakich? Krzesła z wanny, pralki i drewnianych palet. Obrazy, gazety, drewno i pyszna kawa. Ogromny eklektyzm formy, który od razu skojarzył mi się z popularnym serialem Friends - gdzie równie chaotyczne pod względem dodatków było mieszkanie Monic'i, jak i sławna restauracja w Central Perk :) Chaos,  który jednak uspokaja, nakręca na więcej pomysłów i w którym czujesz się jak w domu :) Dla zainteresowanych -  Niebostan, ul. Piotrkowska 17. Stan jakich mało! (jeszcze raz dziękujemy za możliwość zrobienia zdjęć :))
dress Mohito // bag Sinsay // boots H&M // watch Bonprix
zdj. Honka Sz. ('Polub Natkę')

Kto nie przyjdzie, ten grabi liście! :P

4 komentarze:

 1. No i nie udało mi się dotrzeć :( a żałuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszystko przed Tobą! Konwent jest w najbliższy weekend :) 26-27.11 :)

   Usuń
 2. http://www.joemonster.org/art/38023/ ostatni obrazek #50 :)

  OdpowiedzUsuń