niedziela, 5 lutego 2017

05.02 // 'Before we go' #movie // vinda //

Dzisiaj chciałam Wam jedynie wspomnieć o filmie, który ostatnio obejrzałam. Idealnie podsumowała go moja przyjaciółka - "niby film o niczym, a na koniec masz wrażenie, że był o wszystkim". Nosi tytuł: "Before we go" i nie sugerujcie się ckliwą nazwą. Z pewnością nie jest płytkim i sentymentalnym bzdetem. Polecam go wszystkim: tym aktualnie szczęśliwym w stu pięćdziesięciu procentach i tym, którzy są "in progress" ;) Genialny w swojej prostocie. Pokazuje wszystko między słowami i w słowach. Zdjęcia przypominają nagranie kręcone amatorską kamerą, jest wymowna cisza, jest dobra muzyka. Cisza jest oczywiście najlepsza, bez słów, tylko obecność. Wszystko ma tam znaczenie i gwarantuję, że o nim nie zapomnicie. Przyszłość i tak poznacie, ale czy chcielibyście znać ją teraz? Nie będę pisać więcej, chciałabym, abyście sami go ocenili ;)
Naturalnie - P-O-L-E-C-A-M.
Pewnie nie bez przyczyny moja podświadomość "kazała mi" wybrać akurat ten film, gdyż jak wiecie zbliża się pewne "święto" - dzień loversów :P Część go kocha, część nienawidzi. Ja chyba jestem gdzieś po środku. Jasne, nie powinno się "kochać najbardziej" drugiej osoby tylko tego dnia, ale każdą godziną, minutą i sekundą, przez 365 dni w roku. W codzienności znajdować wspólne szczęście i cel. Tak sobie jednak myślę, że może to tylko krótki moment na to, żeby  uczcić fakt, że komuś się udało, udaje i będzie tak dalej, jeśli "tylko" to wszystko jest prawdziwe ;) W jaki sposób to zrobicie, zależy już tylko od Waszej inwencji twórczej, nie od tego co widzicie w tv i Internecie ;) 
ps. Dziewczęta, jeśli wybieracie się na randkę, polecam moją dzisiejszą propozycję :P
blouse Reserved / skirt New Yorker / bag Sinsay

zdj. Honka Sz. ( z bloga "Polub Natkę")

Zdjęcia zrobiłyśmy dzięki uprzejmości restauracji Vinda przy ulicy Zgierskiej w Łodzi. Wystrój  z pewnością niestandardowy, ciekawy. Połączenie nowoczesności z klasyką. Jest przytulnie i swobodnie. Pyszna kawa, ciasta i bardzo miła obsługa :) Sporo dziś poleceń, ale to miejsce z pewnością jest tego godne :)

ps2. I nic nie dzieje się bez przyczyny ;)

2 komentarze:

  1. Nigdy go nie oglądałam.
    Bardzo ładne zdjęcia i śliczne masz włosy :)

    OdpowiedzUsuń