niedziela, 5 marca 2017

05.03.2017 // moro // khaki // Mili-tu bag

Wszyscy marzą o podróżach. 
Niektórzy je realizują, inni poprzestają na marzeniach. Są tacy, którzy potrafią spełnić je za wszelką cenę. 
Usłyszałam kiedyś, że możesz osiągnąć wszystko, jeśli poświęcisz temu wszystko inne. 
Tylko my potrafimy określić czy rzeczywiście jesteśmy w stanie zrezygnować ze wszystkiego i skupić się tylko na jednym. Decydujemy o swojej determinacji. 
Niepewność jest najgorsza. Sprawia, że marnujemy czas, gdybamy, rozmyślamy o plusach i minusach. 
Niepewność to też strach przed konsekwencjami, przed porażką i opinią innych. Czy uda się tylko wtedy, gdy zapomnimy o całej reszcie?
Być może uda się wszystko pogodzić? Pracę, pasje, zdrowy tryb życia, przyjaźń?
Organizacja czy motywacja? Gdzie jest złoty środek? Jeśli liczyłeś/łaś na odpowiedź, to czeka Cię rozczarowanie.
Sama szukam odpowiedzi na te pytania  ;) Świadomość tego, co jest nie tak, to już spory krok do przodu. Wiesz jakie masz wady, skupiasz się na tym, żeby je poprawić.
Nie można zmienić siebie w stu procentach, ale można ograniczyć swoje złe cechy, a wyeksponować te dobre (albo przynajmniej starać się ;) ).
Wciąż zastanawiam się z czego zrezygnować, żeby bez reszty skupić się na jednej, konkretnej rzeczy i robić wszystko, żeby kiedyś była doskonała. Tylko gdzie leży granica "doskonałości"?
W naszej głowie?
Zawsze to, co osiągnęliśmy nie będzie wystarczające i ZAWSZE będziemy chcieli więcej ;)
Gdzie jest meta i kto ją wyznacza? Ty i ja. Pamiętaj tylko o jednym: nigdy się nie zatrzymuj.
jacket Pull&bear // boots Stradivarius // bag Mili-tu
Myślę, że w życiu wielu z nas przychodzi czas, że decydujemy się na jakość, a nie ilość ;) Jeśli mowa o tym pierwszym to z pewnością możemy sięgnąć po torby Mili-tu. Design nie wymaga komentarza, widać go na załączonych zdjęciach :), natomiast nie przesadzę, jeśli powiem, że wykonanie toreb tej marki jest perfekcyjne. Każdy detal jest dopracowany, a dobór materiałów nie pozostawia wątpliwości. Odnośnie mojego modelu, jak sami piszą na stronie: "Duża i pojemna torba wykonana jest z Codury. (...) Codura jest stosowana przez wojsko, służby specjalne i przez najbardziej renomowanych producentów  sprzętu outdoorowego"  - cóż, idealna dla mnie :D Jestem podatna na przygody i survivale życia codziennego, dlatego torba,  która spełnia nie tylko wizualne oczekiwania jest niemalże koniecznością w mojej szafie :) A wakacje tuż, tuż... Polecam wszystkie!
Zapomniałabym o najistotniejszym - dobre, bo Polskie!

4 komentarze: