wtorek, 28 marca 2017

28.03 // nike air max thea // wiosna // ludzie

Nie sądzę, aby było coś lepszego niż dobry humor. Kiedy jesteś w dobrym humorze - jesteś szczęśliwy. Nieważne ile masz, kim jesteś czy jaka jest pora roku. Po prostu wstajesz i wiesz, że wszystko jest ok. Nie zawsze trzeba z tym humorem się obnosić. To, że jest on wyśmienity, nie oznacza, że należy chodzić i śmiać się w głos, ale jednocześnie tego nie zabrania (ja uwielbiam mijać na ulicy ludzi, którzy uśmiechają się do siebie, do innych, zupełnie bez powodu - choć to śladowe ilości w skali wszechświata, to przywracają wiarę w to, że pozytywne myślenie to nie tylko domena Hawajczyków). Na pewno wśród znajomych każdego z Was są jednostki permanentnie negatywnie nastawione do życia, które potrafią jedynie narzekać, nie robiąc NIC, by polepszyć swoją obecną sytuację. Są też tzw. wampiry energetyczne oraz ludzie, którzy są po prostu nie do końca szczerzy ( czy też- robią dobrą minę do złej gry). Pierwszą grupą osób mam ochotę czasami potrząsnąć (tak wiecie, bez ogródek, podchodzisz i szarpiesz kogoś za ramiona) i powiedzieć OPEN YOUR EYES, BITCH! Life is ONE! (dlaczego po angielsku? Więcej emocji i jakoś lepiej pasuje). Drugą grupę staram się izolować od siebie a trzecią mam GDZIEŚ (:D). Czy tak było zawsze? Nie. Do wszystkiego trzeba dojrzeć i wielu rzeczy nauczyć. Jasne, że zdarza mi się, że sama marudzę, ale zawsze jest to zakończone wyciągniętymi wnioskami (albo jeden dzień pomarudzę, a drugiego dnia OGARNIAM życie swe) - nie zawsze tak było, ale czego się nie robi dla siebie i bliskich (szczęśliwy Ty = szczęśliwi oni i tak w kółko). To, że wspomnianą wcześniej trzecią grupę mam w pewnej odległej galaktyce też nie zdarzyło się nagle. Wszystkiego trzeba się uczyć, a nauka ta nigdy się nie kończy.
Z drugiej strony barykady są ludzie pozytywni, uśmiechnięci, inspirujący, aktywni i energetyczni. Widzę się z nimi na wspólnym zdjęciu. Co tu dużo mówić - this is L O V E.
shirt, jeans ZARA //  cap HM // backpack Czerwony Guzik // nike air max thea - www.1but.pl // 
Pamiętaj, że to Ty wybierasz ludzi, z którymi chcesz utrzymywać znajomości, kontakty - bliższe i dalsze relacje. Choć czasami to trudne, warto poświęcić swoją przestrzeń tylko tym, którzy ją budują, a nie niszczą bądź blokują. Jak to ktoś, kiedyś powiedział - razem możemy więcej ;))

Zdj. Honka Sz. (@Polub Natkę)

3 komentarze:

  1. Czasem bywają też sympatyczne na pierwszy rzut oka wampiry energetyczne, często jako wpływowe osoby. Jakie potem jest ich zdziwienie, gdy sie odwróci transfer energii:) Keep calm Kasia and smile pozytywnie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne butki :)
    pozdrawiam cieplutko :)
    woman-with-class.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń