niedziela, 12 marca 2017

spring coat / Sinsay / sunny

Świeci słońce, ptaki  śpiewają, idzie wiosna. Czujecie dziwny, ale znajomy niepokój?  :> To uczucie, że coś jest już za nami? Na przykład jak podczas powrotu z genialnych wakacji, od najlepszych znajomych czy z bardzo dobrej imprezy (takiej, która jest latem i kończy się o wschodzie słońca ;) ). Z jednej strony błogość i uśmiech, z drugiej odrobina żalu. Pomimo wszystko to czas, w którym o wiele bardziej niż po nowym roku warto coś zacząć, zainicjować i postanowić.  Komfort termiczny jest wtedy na odpowiednim poziomie i nie masz wrażenia, że mieszkasz w krainie, w której nie ma dnia, a wiecznie trwa noc. Nie chodzisz opatulony szalikami, które uniemożliwiają Ci swobodne oddychanie,  nie zamarzają Ci rzęsy i czujesz stopy! Więcej! Możesz  na nich boso hasać po całkiem zielonej (choć po zimie - czasami niebezpiecznej) trawie :)
Wszystko pachnie. Kąpiesz się w słońcu i tańczysz w deszczu. Czego chcieć więcej? Może małej pauzy. Za parę miesięcy będzie - "jest za gooooorąco", "niech mnie stąd ktoś zabierze", "czy może ktoś zgasić to słońce?", itd. itp. :) Cóż, może warto  nastawić się na to już teraz. Przygotować swoją psychikę na to, że nie będzie idealnie. Przecież całe życie tak jest :> Może jeśli to my się dopasujemy, a nie odwrotnie problem zniknie? Ja na przykład chciałabym tylko klimatyzację :D Zresztą... to nieistotne. Chciałam napisać tylko tyle, że kocham wiosnę, słońce i maki (dobra, dobra, chodzi o kwiatki!!). Zieleń wynagradza całe zimowe zło i karmi nas energią, którą trzeba wykorzystać,  a nie przejść obok i udawać, że  szczęście celowo nas omija!
coat Sinsay / jeans New Look / bag Zara / watch Bonprix

Zdjęcia i ujęcia: Honka Sz. ("Polub Natkę")
4 komentarze:

  1. Piękne fotostory, jakie masz ładne włosy :) Ja też czuję niepokój / te częste zmiany w pogodzie robią swoje, za krótka zima żeby się nacieszyć śniegiem i mrozem, wiosna leniwie się budzi czy będzie wiosennie czy letnie a może szybka jesień....

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie najbardziej zadziwia fakt, że już prawie wiosna... Kiedy przeminęło tyle czasu? To trochę dziwne uczucie...

    OdpowiedzUsuń