wtorek, 16 maja 2017

16.05.2017 // Łódzka Rajtuza // Khaki // Black is always a good idea.

Przyszła wiosna, odliczam minuty do momentu, kiedy usłyszę - przeciągane, naładowane pretensjami i palącym smutkiem - "dlaczego jest taaak gorącoooo?!" :)
To już niebawem. Teraz można jeszcze "odetchnąć ulgą" ;) Ulgą od deszczu, szarości i ogólnego niezadowolenia atmosferycznego.
W czasie kiedy wszystko wydaje się możliwe, życiowe plany stają się bardziej realne i na pozór (podkreślam: "na pozór") - ma się o wiele więcej czasu po pracy - żyje się lepiej.
Łatwiej przyznać się do tego, że jest DOBRZE ;)
 Jak Wasze plany? Moich ciągle za dużo, lista się rozszerza zamiast kurczyć. Za dużo postanowień, za mało czasu albo.. za dużo snu ;)
Pracuję nad organizacją, a wokół mnie jak zwykle chaos.
Bałagan, w którym sama odnajduję spokój :) Jest mój, więc wiem co gdzie leży, a jeśli nie - improwizuję. Czasami wydaje mi się, że codzienność to jedna wielka scena.
Zawsze kogoś odgrywamy, zawsze przybieramy jakąś pozę. Kimś innym jesteśmy w pracy, jeszcze kimś innym w sklepie, w domu, ze znajomymi czy wśród rodziny. Niekiedy ciężko stwierdzić kiedy tak na prawdę jesteśmy "my", a kiedy to postać, którą odgrywamy w danej sytuacji. Warto być sobą - to banalne i oczywiste. A Ty kim teraz jesteś?
dress, bag Sinsay // jacket Forever21 // tights Łódzka Rajtuza
Obiecuję, że skończę z tym kolorem na blogu raz na zawsze :( Mam słabość do  każdego odcienia zieleni (może oprócz seledynu ;)).
Właściwie to trudno mi go nie wybrać i powstrzymać od zakupu ubrania w kolorze innym niż khaki. Nie ułatwia mi tego fakt, iż barwa ta, nadal jest niezwykle modna i  półki sieciówek zalane są militarnymi motywami.
Postaram się jednak zakłócić ten "porządek" na moim blogu, żeby nieco go zdynamizować i aby nikt nie zarzucił mi monotonii. Ciężko uciec od swoich słabości :)
Czerń będę ceniła zawsze i wcale nie uważam, że to smutny i nudny kolor. Wręcz przeciwnie, można z nim zrobić bardzo wiele, a co najważniejsze - nigdy nie zawodzi ;)
Dziś na nogach Łódzka Rajtuza :) Wspominałam już o nich na moim FB - otóż seria została zaprojektowana specjalnie dla nich przez studentkę łódzkiej ASP. Z pewnością są nietuzinkowe
i baaardzo łódzkie ;) Jako lokalna patriotka,  nie mogłabym nie pokazać ich na swoich włościach :P 
#dobrebołódzkie
:)

3 komentarze:

  1. Moim zdaniem, to dobrze, że stawiasz na khaki - do twarzy Ci. :) Super torebka. ;)

    OdpowiedzUsuń