poniedziałek, 22 maja 2017

22.05.2017 // Forest // Zara // Mango //

Niedługo na moim profilu pojawi się nowy filmik, który będzie w nieco innej koncepcji niż ostatnio. Co prawda jest dopiero w stanie bardzo ogólnego zarysu, ale wszystko wskazuje na to, że się uda ;) Większość pokładam w rękach mojego brata - twórcy wszelkich dzieł multimedialnych z moim udziałem ;) 
Jak być może niektórzy z Was wiedzą - piszę na moim blogu sporo o motywacji, życiu, inspiracjach. Ostatnio usłyszałam kilkakrotnie, że to co napisałam wpłynęło na czyjeś życie - zmotywowało, zainspirowało, a może po prostu pojawiło się w odpowiednim miejscu i czasie. I wiecie co? Było to najwspanialsze uczucie! Moment, w którym uświadomiłam sobie, że to co robię ma w sobie dodatkowo moc oddziaływania i nie zostaje pominięte - był tak dobry i  jednocześnie dziwny, że trudno mi go teraz opisać. Może nawet lepiej - zostanie tylko dla mnie :)
Pozostaje mi jedynie się domyślać, co czują osoby z tysiącami czy milionami odbiorców na koncie. Blogerzy, trenerzy, dietetycy i artyści. Oczywiście mam na myśli tylko tych, którzy robią to z pasją i czują, że to jest prawdziwe. Kreują rzeczywistość sobie i pomagają to robić innym.
W chwilach zwątpienia czy ogólnej niechęci, która oczywiście potrafi u mnie zagościć - powtarzam sobie, że to ja tworzę swoją przestrzeń, mam ją tu i teraz, przed sobą. Przy okazji bloga, okazało się, że byłam/jestem w stanie wpłynąć też na rzeczywistość innych.
Generalnie wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, co również powtarzałam tu niejednokrotnie :) ...więc jeśli teraz tu jesteś, czytasz, to jest jakiś powód ;)
blouse Zara // bag Mango // sunglasses New Yorker
Na koniec muszę napisać kilka słów o dzisiejszych zdjęciach :) Nie ukrywam, że były to eksperymenty zdjęciowe i "obróbkowe" :) Nie miałam fotografa, ale staram się namówić brata na "te" kierunki, co prawda zdecydowanie woli montaż i film, ale sądzę, że zdjęcia też wychodzą mu całkiem nieźle :) Jak już kiedyś pisałam - "Nie miałem możliwości, póki ich nie stworzyłem" :)
Głównym elementem dzisiejszych zdjęć jest bluzka  doskonale znana wszystkim fankom Zary ;) Charakterystyczne wykończenie rękawów nie przestaje być przodującym trendem również w letnich ubraniach. Do lustrzanych okularów musiałam się trochę przekonać, ale zdecydowanie zgadzam się z tym, że ożywią wszystko co na siebie włożymy, bez zbędnych kombinacji. Na sezon letni - doskonały wybór :)

2 komentarze: