czwartek, 28 grudnia 2017

28.12.2017 // winter coat // sweater // vintage

Tak. O tej porze roku zazwyczaj piszę o tym, że mam wiele planów na nadchodzący rok. I... tym razem będzie podobnie ;) Z jedną, małą różnicą! W tym roku moim priorytetem będzie - systematyczność. Wiem, wiem, bardzo szybko moje postanowienie zweryfikuje moja aktywność na blogu w styczniu :P Proszę jednak wziąć pod uwagę fakt, iż zimą zrobienie zdjęć jest znacznie trudniejsze - dzień szybciej się kończy, a temperatura nie pozwala na wszystko. Ech, nie ma wymówek - to też wiem ;) Ostatnio usłyszałam świetne słowa - Nasze działanie jest obowiązkiem wobec własnej wolności. Im więcej próbujemy, staramy się, łapiemy okazje - tym bardziej otwieramy się na to, co nas otacza. Widzimy coraz więcej otwartych drzwi, coraz więcej jest w zasięgu naszych rąk. Kiedy widzimy, że porzucając ograniczenia (te nadane przez nas samych i te, które przez całe życie nam wpajano) - możemy znacznie więcej, czujemy się wolni. Podejmując działanie - zaczynamy odczuwać większą kontrolę nad tym, co dzieje się w naszym życiu. Zaczynamy nim kierować, kształtujemy je i wiemy, że to nasz, bezpośredni wpływ ma znacznie. Bierność i opuszczone w rezygnacji ręce nie stworzą żadnej nowej historii.Tylko Ty i Twoje działanie to następna strona. Cóż... to moja interpretacja tych słów ;)
coat - Even&Odd // sweater - Bershka // scarf - Stradivarius // bag - Zara // 

Podsumowując - na Nowy Rok życzę sobie wielu nowych i niekończących się inspiracji, wytrwałości w systematyczności ;) i dobrej organizacji czasu (przede wszystkim po to, by znacznie więcej rysować i regularnie biegać). Chciałabym też wnieść sporo zmian do swojej diety, ale to już temat na inną książkę :D Apropos książek... kolejna rzecz to... czytać, znacznie więcej czytać :) Resztę życzeń/postanowień, tych bardziej prywatnych, zachowam dla siebie ;) Może za rok dam znać, jak poszło ;)
A Wam życzę mocy do DZIAŁANIA i tego, abyście zrealizowali wszystkie cele ze swojej osobistej listy ;) (lub jak najwięcej) 

2018...I'm ready! :D2 komentarze: