poniedziałek, 28 maja 2018

28.05 //

Każdy ma taki dzień, kiedy samo wstanie z łóżka jest największym i niekiedy jedynym sukcesem na dany dzień. Kontakt ze światem nie wydaje się być konieczny, a najlepszym kompanem dnia jest... łóżko.
Taki dzień też jest potrzebny - żeby złapać równowagę, przez chwilę poczuć, że nie musisz nic. Właśnie tak wyglądała moja ostatnia niedziela.. gdy robiłyśmy dzisiejsze zdjęcia. Jak widać Przyjaciel to najlepszy sposób na porzucenie miękkiego kocyka i motywacja do działania, nawet w  najbardziej leniwy dzień ;)
W zeszłym tygodniu miałam przyjemność uczestniczenia w pokazie duetu Paprocki&Brzozowski, który odbywał się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pokaz wywarł na mnie spore wrażenie, jeśli chodzi o aranżację, ale przede wszystkim dzięki przepięknej kolekcji. Pomimo, że jestem fanką głównie lat 90., lata 70, które były widoczne na wybiegu bardzo przypadły mi do gustu. Bez problemu mogłabym wpleść do swojej garderoby kilka elementów ;) Głównie moją uwagę zwróciła jednak druga część kolekcji - białe, kobiece i lekkie kompozycje, które same w sobie były dość proste, a mimo wszystko bardzo efektowne :) Nie sposób pominąć honorowego gościa tego eventu, czyli Waries Dirie - autorki książki Kwiat Pustyni. Bohaterka otworzyła pokaz, a swój temperament i osobowość pokazywała w każdym kroku, również w wyjściu finałowym;) Wydarzenie odebrałam bardzo pozytywnie, choć byłam zaskoczona wizerunkiem niektórych gwiazd "na żywo" ;) Każdy wie, że internet to jedna wielka iluzja, ale zderzenie z pewnymi faktami w "realu" i tak bywa zaskakujące ;)
skirt, jacket  RESERVED // bag Mango 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz