niedziela, 6 maja 2018

6.05.2018 // mom jeans //

Jest parę takich miejsc, które w magiczny sposób przenoszą nas w przeszłość. Towarzyszy temu dziwne i niepokojące uczucie tęsknoty. Podobnie jest, gdy wracasz z urlopu lub wyjeżdżasz od ulubionych znajomych. To jakby zachwianie pewnego rytmu, opuszczenie strefy bezpieczeństwa i pewności, ze wszystko będzie ok. Dociera do Ciebie, że kłopoty dalej istnieją, a rzeczywistość nie będzie już taka kolorowa, jak wydawało Ci się jeszcze parę dni/godzin temu. Kiedy mogłaś/mogłeś wszystko.
Nic nie umyka naszej pamięci, wszystko zostaje, nawet gdy wydaje nam się inaczej. To pozór. Wystarczy określony zapach, smak, głos i w mgnieniu oka z jednej, "zakurzonej" szufladki naszego umysłu wysypuje się kopiec wspomnień, niestety, nie zawsze tych, o których chcemy sobie przypomnieć. Z całą pewnością są to takie rzeczy, które miały duży wpływ na nasze życie. Niekiedy błahe, ale kluczowe. Te niewinne drobiazgi  - cegiełka po cegiełce tworzą naszą rzeczywistość, osobowość, kreują  n a s.
To, co robisz dzisiaj, stworzy Twoje jutrzejsze wspomnienia.
#lookatme
Trochę wiosna, trochę lato, dlatego z pewnością przydadzą nam się wszelkiego rodzaju kurtki/płaszcze/marynarki. Warstwy zawsze noszą się dobrze. Możemy je łączyć na różne sposoby, są wygodne i.. można nimi łatwo zniwelować niedoskonałości ;) Tfu, przecież takowych nie mamy! :) Wiosna i jesień to moje ulubione pory roku, również, jeśli chodzi o garderobę. Można żyć na luzie :) Fason spodni, który mam dziś na sobie, wciąż budzi spore zainteresowanie, moje - bezsprzecznie, w końcu to lata 90 ;)
jacket Stradivarius //  jeans Bershka // bag Parfois // sunglasses Paczepacze.pl

zapraszam na mój instagram oraz FB

7 komentarzy:

 1. Ten zestaw jest świetny! Bardzo dopracowany i pasuje do Ciebie w stu procentach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Super. Właśnie taki był mój cel:) dzięki! :)

   Usuń
 3. Gdzie szukać tych kolczyków??;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa zapomniałam oznaczyć:) Parfois

   Usuń
  2. Dziękuję;)

   Usuń