poniedziałek, 2 lipca 2018

yellow stripes // stradivarius // summer look // mebloteka yellow // Łódź

W Łodzi jest bardzo  dużo klimatycznych,  niebanalnych miejsc, z duszą i dobrym jedzeniem ;) Jednym z nich jest meblotela Yellow, w której miałam przyjemność robić dzisiejsze zdjęcia :) Tak, było bardzo ciepło :P
(już kiedyś wspominałam o tym miejscu na blogu  -> mebloteka )
Jest kolorowo, pozytywnie i można zjeść niebiańskie ciacho ;)
Myślę, że wszyscy łodzianie wiedzą, że nasze miasto jest pełne skrajności - albo się je kocha albo nienawidzi.
Jedno jest pewne: jest  tu mnóstwo inicjatyw artystycznych (o których mam nadzieję, będę wiedziała coraz więcej) czy towarzyskich (chociażby ostatnie See Bloggers w Ec1). Niedawno dowiedziałam się o takim wydarzeniu jak KIPISZ. Sama nazwa jest już intrygująca i z pewnością chcę odwiedzić ten event. Trafiłam na tę informację dzięki @Fabryczna.
Dopóki ich nie znałam, bardzo trudno było znaleźć jakiekolwiek  nietypowe, łódzkie wydarzenia, a szczególnie trudno:  nieoczywiste miejsca,  warte odwiedzenia.
 Są oni - sprawa stała się o wiele prostsza :) Piszą o mieście, inicjatywach, zakątkach Łodzi, o których nie mieliście pojęcia, co więcej - interesują się mocno zmianą zagospodarowania łódzkich przestrzeni. Kto wie, co będziemy im zawdzięczać :) O KIPISZU  możecie przeczytać więcej na stronie -  http://fabryczna.in/kipisz-przestrzen-improwizacji-osobistej/ - serdecznie polecam :) Kiedy już uda mi się wziąć w nim udział, zapewne dodam kilka słów od siebie. 
Ja z kolei pokażę Wam niebawem kilka miejsc w Łodzi, które są nietypowe "modowo" :) 
See ya!
jacket, shirt Stradivarius // backpack Parfois // 

 Oczywiście zapraszam do mebloteki Yellow :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz