4. Urodziny Tkalni SPA & Wellness

2 lutego 2019 0 By CzujeMiete

W ubiegły czwartek miałam okazję świętować 4. Urodziny Tkalni SPA & Wellness. Na evencie pojawił się także Concept Store od Projektantów, który tak naprawdę współtworzył to wydarzenie :) Głównym punktem były warsztaty ze stylistką Anną Mikulską. W ramach urodzin każdy (kto wcześniej wpisał się na listę ;)) mógł skorzystać z expresowych zabiegów SPA, które Tkania przygotowała specjalnie na ten dzień :)

Głównym, kosmetycznym partnerem spotkania była firma Yonelle, która oprócz prezentacji swoich produktów (które można było na miejscu kupić) – przeprowadzała badanie struktury cery. Dla mnie była to idealna okazja na sprawdzenie kondycji skóry, skorzystałam bez wahania ;). Wynik ogólnie był pozytywny, ale poznałam też kilka słabszych punktów, nad którymi stanowczo muszę popracować. Między innymi dowiedziałam się, że moja cera jest mocno naczynkowa, więc dość diametralnie muszę zmienić codzienną pielęgnację. Oczywiście jeśli wystarczająco się zmotywuję, a z tym wiecie jak bywa… ;) Siła nawyku ma swoje dobre i złe strony ;)


Uczestnicy mogli także skorzystać z bezpłatnych konsultacji, dotyczących pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów. Gabinety Tkalni są doskonale wyposażone, obsługa bardzo profesjonalna, która jest w stanie odpowiedzieć na bardzo skomplikowane pytania ;) Jedno jest pewne – można przejść tu „gruntowne” przygotowanie do wiosny :> Zarówno w kwestii pielęgnacji, jak i odchudzania ;)

W związku z wynikiem badania stanu cery,  Pani Martyna, u której byłam umówiona na zabieg – dobrała mi najlepszą opcję pielęgnacji ;) Jaką? Na to pytanie najlepiej odpowie Pani Kosmetolog ;)

Cel zabiegu: odżywienie skóry, redukcja zaczerwienienia skóry, ukojenie, odnowa.

Zabieg rozpoczął się od demakijażu płynem micelarnym do twarzy i oczu. Następnie skóra została przygotowana dwuetapowo, do dalszych etapów zabiegu, progresywnym tonikiem złuszczającym z kwasami (mlekowym, glikolowym, jabłkowym, winowym, cytrynowym, salicylowym i laktobionowym o wysokim pH- 4,0) oraz enzymami proteolitycznymi z granatu oraz pianką oczyszczającą na bazie aminokwasów z soku jabłkowego. Kolejnym etapem było nałożenie serum z  hesperydyną, rutyną oraz ekstraktem z alg o właściwościach wzmacniających naczynka, redukujących rumień, podrażnienia skóry oraz kremowej maski intensywnie regenerującej na naczynka z eskuliną i rutyną. Po przemasowaniu skóry po 10 min. maska została zmyta, a skóra osuszona. Na koniec zabiegu został nałożony krem do cery naczyniowej oraz krem peptydowy przeciwzmarczkowy pod oczy i na powieki. W części relaksacyjnej nałożyłyśmy krem CC wyrównujący koloryt skóry, rozświetlacz na kości policzkowe, a na policzki mus redukujący widoczność porów.

Jak nowo narodzona! :)
Z Concept Storem od Projektantów już się trochę znamy,  miło było ich spotkać również przy tej okazji. Przed wiosną na blogu ukażą się kolejne owoce naszej współpracy :) Do rzeczy. To właśnie dzięki nim na urodzinach Tkalni mieliśmy okazję skorzystać z porad stylistki Ani Mikulskiej, która okazała się osobą ogromnie charyzmatyczną i profesjonalną. O wszystkich zasadach ubioru opowiadała z pasją i zaangażowaniem,  a przechodząc z publicznością na „ty”, zburzyła mur dystansu, który zazwyczaj na takich spotkaniach istnieje ;) Po części oficjalnej, uczestniczki mogły liczyć na indywidualne porady i metamorfozy w towarzystwie ubrań z Concept Store.

Dziękuję za super event i do zobaczenia wkrótce! :)