spring 2019 // midi dress //

10 marca 2019 0 By CzujeMiete

Kiedy  nie mam pomysłu na kolejny tekst na stronę, zaczynam po prostu pisać. Tak jak teraz ;) Jest po dziewiętnastej, obok mnie kawa i gorzka czekolada. Na parapecie świecą się białe, wcale nie świąteczne lampki ;) Słucham Seafret i myślę o milionie spraw, wracając co chwilę do pisania ;) Niby zwykła codzienność, ale jest w dzisiejszym dniu coś „spokojnego”… ;)
Wracając do czekolady…tak, czasami sobie na nią pozwalam (:P), ale prawda jest taka, że od około dwóch miesięcy staram się ograniczać to nieopisane zło – czyli słodycze ;) Nie, to nie to samo, co „wykluczać” ;) Nie ma co doprowadzać swojego życia do totalnej depresji. UMIAR – to klucz ! ;) Przez ten czas zaczęłam też trochę ćwiczyć, wcześniej moją jedyną aktywnością było bieganie. Mimo, że nabawiłam się dość nieprzyjemnego bólu w braku – nie ma wymówek ;) (co ciekawe, dziś usłyszałam tekst – „w życiu są albo wymówki, albo wyniki” :D).

Choć jest już wieczór, czuję jakby była połowa dnia. Pewnie dlatego, że jeszcze dziś rano przeciągałam się beztrosko na kanapie w mieszkaniu mojej siostry, w Piotrkowie ;) Leniwa kawa, bajka z moją siostrzenicą, dobre, wspólne śniadanie. Wszystko takie banalne, a takie potrzebne. Od razu jest jakoś lepiej ;)
Później zdjęcia, walka z wiatrem i… znowu kawa, tym razem w pakiecie z ciepłym kocem na nogach. Nie obyło się bez zabaw tanecznych z pełną niekończącej się energii – dwulatką :) Ot, taka prosta niedziela.
dress Mohito // jacket Stradivarius (zimowe promki ;)) // boots Renne // sunglasses Born86Sunglasses

***
Wiosna, wiosna, wiosna. Zdecydowanie jest teraz na tapecie ;) Wszyscy o nią pytają ;) Ta wczesna, kojarzy mi się właśnie z kwiecistymi sukienkami, płaszczami i trampkami :). W nadchodzącym sezonie oprócz neonów, które raczej nie zagoszczą w mojej szafie, królować będą neutralne kolory, szczególnie w formie tzw. #totallooków. Nude, beże, brązy – zawsze będą aktualne na wiosnę, która kojarzy się ze świeżością, nowością i ciepłem ;) To już  nie pierwszy „występ” tych kolorów na wiosnę ;)
Lubię styl vintage, który staram się często przemycać w moich stylizacjach. Dziś zagościła na zdjęciach szczypta lat 80tych :) Lubię!