Militu – Polish Bags // 90s // pink // vintage

26 maja 2019 3 By CzujeMiete

 Dziś mam na sobie rzeczy, o których zakupie nie pomyślałabym pół roku temu. Lubię zmiany! Takie, które przychodzą naturalnie, z poczucia, że po prostu przyszedł na nie czas ;) Kiedy opowiadałam siostrze o tym, że czasami chcę włożyć coś, na co naprawdę mam ochotę, nie tylko to, co wypada (czyli wynika, z tego, co  nosiłam do tej pory lub to, czego teoretycznie wymaga sytuacja) i pasuje (np. mom jeans są bardzo wymagające, szczególnie dla niskich osób, które nie mają atletycznej figury :D), a co jest odzwierciedleniem tego, jak czuję się w danej chwili. Odpowiedziała.. no jasne! dlatego ja noszę dziwne rzeczy! :D takie proste! (Faktycznie, moja siostra uwielbia nietypowe elementy garderoby, ale o tym może innym razem:)).
Wyrażaj siebie, emocje i pasje – jak tylko chcesz. Odrzucaj standardowe rozwiązania, które wydają Ci się bezpieczne, bo wtedy nigdy nie poczujesz się naprawdę wolna (y).  Nawet, jeśli się nie sprawdzą, warto szukać swojej drogi, i nie mówię już tylko o ciuchach ;)

Znacie Mili.tu? Już tak! :D To polska marka, która tworzy torby ręcznie . W ich asortymencie znajdziecie klasyczne egzemplarze, które są dostępne w różnych kolorach,  rozmiarach i fakturach. Jedno jest pewne – właścicielka zawsze ma na uwadze wygodę kobiet.

Kolor nerki jest w moim ulubionym kolorze, czyli odcieniu zieleni (wiadomo, zieleń forever! :D). Początkowo chciałam zestawić ją z czymś „bezpiecznym”, czyli z białą koszulą czy beżem. Ale! Wybrałam coś bardziej energetycznego ;) W jednej z kolorowych gazet zobaczyłam ciekawą grafikę – różowe tło, na którym znajdowała się popularna roślina – monstera. Wizja była już jasna ;) Okazało się, że w ciuchach to zestawienie kolorystyczne prezentuje się równie czadersko! :D Efekt widzicie na zdjęciach.  Teoretycznie niepasujące barwy w rzeczywistości dały bardzo spójny efekt. Eksperymentujcie, można wpaść na coś naprawdę fajnego ;)
Kwestie techniczne: Nerka wykonana jest z „miłego” w dotyku zamszu, skrupulatnie i z dobrych materiałów. Do nerki dołączony jest odpinany pasek z możliwością regulacji. Jak na swój niewielki gabaryt, jest bardzo pojemna ;)

Na koniec obiecana niespodzianka ! Na kod czujemiete – macie 15 % zniżki w sklepie Militu :)
(obowiązuje do 2.06.2019)

Udanych zakupów!

www.militu.pl

t-shirt, jeans Stradivarius // bag Militu // sneakers Born2be