29.07.2018 // summer dress // dots // summer look // sinsay look // bershka bag

29 lipca 2018 4 By CzujeMiete
Dziś modne jest bycie pewnym siebie. Wątpliwości „należy” skrzętnie ukrywać, a chęć pozostania w domu najlepiej owiać jakąś zgrabną historią. Dlaczego? Tego od nas wymagają.. Kto? Oni. Kim są „oni”?
Oni, to zazwyczaj nasi znajomi, bliżsi i dalsi, rodzina czy obserwatorzy, jeśli udzielamy się w Internecie. Czy naprawdę tak jest? Nie sądzę. Większość opinii kreujemy o sobie sami, nie mając pojęcia czy komuś po drugiej stronie przeszło to nawet przez myśl. Jesteśmy mistrzami gdybania. 
Wzór postępowania tworzą ludzie, kwestia tego, kogo wybierasz za wzór. Nie chodzi o naśladowanie, chodzi o wyznawanie podobnych zasad, teorii, sposobów na życie. Są dobre, jeśli czujesz, że są w zgodzie z Tobą. Kiedy postępując w określony sposób, czujesz , że właśnie tak powinno być. Nie czujesz się niekomfortowo, źle, nie ma wyrzutów sumienia. Trudno jest to ogarnąć w dobie wiecznego udawania i życia na pokaz. Poza szklanym ekranem życie wygląda  (zazwyczaj) zupełnie inaczej. Kreacja i spektakl kiedyś był domeną wyłącznie artystów, teraz „gwiazd” jest już zbyt wiele.
Zależy też co chcemy pokazać, jeśli już na „pokazywanie” się decydujemy. 
Może to być  jedynie wybrany kawałek naszego życia, ponieważ resztę chcemy zachować dla siebie, niekoniecznie dlatego, że chcemy udawać, że jej nie ma. Oczywiście bywa i odwrotnie.
dress Sinsay // bag Bershka // sunglasses HM // heels Renee.pl