hot heavy summer // h&m // bershka // summer look

8 lipca 2019 1 By CzujeMiete

Większość moich pomysłów jest niedokończona. Powodem jest chyba strach przed rozczarowaniem, że efekt nie będzie taki, jaki sobie wyobraziłam. Często zostawiam coś na później. Później będę więcej rysować, później będę więcej ćwiczyć, później będę więcej pisać… Często błądzimy w gąszczu tych własnych niedopowiedzeń. Uciekamy przed odpowiedzią na nurtujące nas codziennie pytania, bo doskonale wiemy jak ona brzmi. Jest niekorzystna dla naszego ego. Udajemy zatem, że przecież nic nie da się zrobić w tej sprawie, albo „teoretycznie” nie wiemy „CO” mamy robić. To tylko ściema. Doskonale wiemy co będzie dla nas dobre, ale boimy się błędu, a może bardziej tego, że coś zakończy się sukcesem, i co będzie dalej ? ;)
Chcielibyśmy kontrolować wszystkie nasze niepowodzenia i zwycięstwa. Panować nad wszystkim co się z nami dzieje. Nad tym, co i jak czujemy.
Wydaje mi się, że właśnie przez to, do końca nie wiemy jacy jesteśmy. Patrzymy na siebie przez pryzmat własnych wyobrażeń, które zbieramy przez lata, a które są kształtowane przez wszystkie osoby i zdarzenia, które nas spotykają. Wyobrażenie – nie równa się „rzeczywistość”. Zaburzamy swój własny obraz przez opinie innych ludzi. Ludzi, którzy nigdy nie byli i nie będą nami, więc dlaczego sugerujemy się ich zdaniem na nasz temat? Są obserwatorami, ale nie posiadaczami naszych uczuć i emocji.
Nie dać się zwieść opiniom innych i dotrzeć w głąb własnej osobowości – jest bardzo trudno, ale wierzę, że to możliwe. Poznać siebie, tak naprawdę. Masz gdzieś to, co mówią inni? Odpowiedz sam przed sobą, na ile to prawda ;)
***
Przejdźmy do słońca ;) Zdjęcia robiliśmy jeszcze, gdy lato było latem i wszyscy bardzo na to narzekali. Teraz żałują ;)
Hot Heavy Summer – Ben Howard

kimono NewYorker // shorts H&M // bag Bershka

zapraszam na mój instagram:
https://www.instagram.com/czuje_miete/